בואו להיות חלק מהשינוי!

לצפייה בסרטון הדגמה>

 סל הקניות שלי

בתי ספר

דף הבית >> לאנשי חינוך >> פרויקטים חינוכיים >> בתי ספר
תיכון מקיף קהילתי נשר - חטיבת ביניים ב'- קלאס"ה גאים להציג: מובילים שינוי בקהילה!
לשמחתנו פנתה אלינו מורה מקסימה מבית הספר וסיפרה על קבוצה אותה היא מובילה אשר נקראת "קלאס"ה" המורכבת ממגוון תלמידים מבית הספר ומטרתה לקדם את המודעות לנושאי קיימות. "אנחנו רוצים לעורר את המודעות לנושא שקיות הפלסטיק בקרב תושבי נשר". נפלא!
לאחר חשיבה משותפת הוחלט נלסות ולגייס סופר מרקט מקומי אשר ישתף פעולה ויקצה מקום להעמדת דוכן הסברה ומכירה של שקיות אסיף בסמוך למחלקת הפירות והירקות.
סניף מגה בנשר הרימו את הכפפה והחליטו לשתף פעולה. התארגנה קבוצת נערות מקסימות וחדורות מוטיבציה שהתנדבו לעמוד בדוכן פעמיים בשבוע בשעות אחה"צ, להסביר ללקוחות המקום אודות הבעיות הנגרמות משימוש מופרז בשקיות פלסטיק ולהציע להם את החלופה האקולוגית- שקיות אסיף.
ערכנו להן הדרכה מקצועית עיצבנו שלט הסברה ובליווי צמוד של המורה לימור החלו הבנות במשימה.
במסגרת היוזמה נמכרו מעל 300 שקיות ועוד עשרות רבות של אנשים נחשפו לנושא. 
כל הכבוד לכל העושים והנרתמים - ביחד נוכל להוביל שינוי אמיתי.
בבית הספר קשת בכוכב יאיר מובילים שינוי בקהילה!
תהליך הפצת ידע בנושא שקיות הפלסטיק -
בית ספר קשת, כוכב יאיר-צור יגאל 

חברי ה"מועצה הירוקה" משכבות ד'-ו' למדו את הנושא והפיצו את הידע שרכשו לכל שכבת ו'.התלמידים החליטו ועשות מעשה ולחולל שינוי בקרב הקהילה. בכל יום שישי הקימו דוכן הסברה ומכירה של שקיות אסיף בכניסה לסופר מרקט המקומי אשר שיתף פעולה ואירח אותם בשמחה. בשיתוף עם צוות הורים הם התנסו בכישורי חיים, שיכנעו, הסבירו ומכרו.
רוצים לדעת עוד על הפרויקט הנפלא הזה?
לצפייה במצגת הפרויקט לחצו כאן>
יזמים צעירים - תלמידי כתה ט' מבית ספר גוונים בראש העין
במסגרת פרויקט "יזמים צעירים עושים עסקים", הקימו קבוצת תלמידים את חברת "מפרש" ופיתחו מערוך חדש הנקרא "בצקלו" ובו פטנט ייחודי המאפשר לפזר בעמצאות המערוך קמח תוך כדי עבודה, רעיון פשוט, מתבקש ומרענן!אנחנו שמחנו מאוד כשחברי הקבוצה פנו אלינו בבקשה להשתמש בשקיות אסיף כאריזה רב שימושית למוצר המקסים שלהם ובכך לתת ערך מוסף למוצר. אתם מוזמנים לראות בעצמכם את הרעיון המקסים ולהתרשם מהמקצוענות של החברה הצעירה הזו.
  
בית הספר בגין דימונה
מקום שני בתחרות "המרוץ לירוק" - 
תחרות ארצית בית ספרית למען איכות הסביבה – בשיתוף המועצה לישראל יפה, רשת וחברת סנו.
בדומה לתוכנית ריאליטי דוגמת המרוץ למיליון, גם המירוץ לירוק כולל מספר שלבים. כל אחד משלבי התחרות מורכב ממשימה שונה ומעניינת, הנוגעת במגוון נושאים סביבתיים דוגמת פסולת ושימוש חוזר, ניראות וניקיון, מודעות ציבורית ושינוי התנהגותי. מספר בתי הספר המשתתפים פוחת ככל שמתקרב שלב הגמר. 
את תוצאות המשימה העלו התלמידים לאתר התוכנית, שם ידורגו על ידי הגולשים ועל ידי חבר השופטים מטעם המועצה לישראל יפה, עד משימת הגמר שלאחריה יוכרז בית הספר המנצח.
אסיף מבכרת את קהילת בית-ספר בגין בדימונה על זכייתם במקום השני בתחרות "המירוץ לירוק". אנו גאים לקחת חלק בתהליך חשוב ומשמעותי זה.
בית הספר עירון
המסע לפולין

רגע לפני הנסיעה לשדה התעופה נערך טקס מרגש לכל המשלחת בהשתתפות ההורים. כל ילד קיבל מחברת מסע, ספר תהילים ועוד מספר פריטים שישמשו אותו במהלך המסע המשמעותי אליו הוא יוצא. את צרור הפריטים קיבל כל תלמיד בשקית אסיף.

אנו מודות ומברכות על ההזדמנות הנפלאה לקחת חלק קטן במסע חשוב ובעל משמעות גדולה.

מעוניינים להשאר מעודכנים?
הזינו את פרטי הדוא"ל שלכם ואנו נשלח לכם אחת לחודש עדכונים ופרסומים חדשים מאגר המידע וכן נספר לכם על פרוייקטים חינוכיים העוסקים בהפחתת השימוש בשקיות הפלסטיק.
בנוסף- אתם מוזמנים לשלוח אלינו מקורות מידע חדשים, מאמרים ופעילויות בנושא ואנו נעדכן את מאגר המידע.
בברכת שותפות אמיתית!
צוות אסיף.
גם אני eco-frindly! שקיות אסיף הנזק הסביבתי שקית רב-שימושית

 

צרו איתנו קשר:   דוא"ל : info@asif-bag.co.il        טלפון 054-2659474      כתובת: ההסתדרות 14 פרדס חנה

לייבסיטי - בניית אתרים