בואו להיות חלק מהשינוי!

לצפייה בסרטון הדגמה>

 סל הקניות שלי

תקנון האתר

דף הבית >> תקנון האתר
כללי
אתר אסיף ברשת האינטרנט משמש גם כחנות וירטואלית לרכישת מוצרי פרוייקט אסיף על ידי קהל הגולשים ברשת האינטרנט.הבעלים של אתר אסיף הינו עוסק מורשה. רכישה באתר הינה כל פעולת רכישה של מוצר ממוצרי אסיף או מוצרים ירוקים אחרים באמצעות ממשק המכירה האינטרנטי העומד לרשות המבקרים באתר. בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר בתקנון אסיף, הכוונה גם לנקבה.
הוראות התקנון מהווים בסיס משפטי לכל עניין ודיון בין העושים שימוש ורוכשים מוצרים באמצעות האתר לבין מפעילי אתר אסיף ובעליו. המבקש לבצע רכישה באמצעות אתר אסיף מתבקש לקרוא את תקנון האתר במלואו. גלישה באתר אסיף ו/ או כל פעולת רכישה מהווה הסכמה לנהוג בהתאם לתקנון אתר אסיף.
אם אינך מקבל תנאי מתנאי תקנון אתר אסיף הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. ברצוננו להדגיש כי כל המשתמש באתר/או מבצע כל פעולה מצהיר כי קרא בעיון את תקנון האתר ומקבל את כל תנאי התקנון. וכי לא תהא לו / או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה כנגד בעלי האתר ו/ או מפעיליו ו/או מי מטעמם. למעט טענות הנוגעות להפרת התחייבויות בעלי אתר אסיף ו/או מפעיליו על פי התקנון .
אבטחת מידע ופרטיות המשתמש באתר אסיף
אנו מודעים לרגישות הנוגעת להליך רכישת מוצרים באמצעות אתר האינטרנט. מסיבה זו אנו נוקטים באמצעי הזהירות המתקדמים ביותר על מנת להבטיח חווית רכישה בטוחה. העברת הנתונים מוצפנת ומתבצעת בטכנולוגיית ssl .העברת מספר כרטיס האשראי שלך מתבצעת על פי תקן הצפנה מחייב. פרטי כרטיס האשראי שלך נמחקים מייד עם השלמת ביצוע עסקת הרכישה.
אנו מקדישים משאבים רבים למנוע חדירה לאתר אסיף ונוקטים בכל האמצעים הקפדניים והמחמירים על מנת להבטיח רכישה בטוחה תוך שמירה על פרטיותך .על אף כל אלה איננו יכולים למנוע שיבושים באופן מוחלט ועל כן המשתמש באתר והמבצע רכישה באמצעותו מצהיר כי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה כנגד אתר אסיף/ בעליו ו/או מי מטעמו עקב אפשרויות מאלה שהוזכרו.
רישומי המחשב באשר לפעולות שמבצע גולש באתר יהוו ראייה לכאורה לאמיתות הפעולות שבוצעו.
תנאים לשימוש באתר

המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית בתוקף, או תאגיד המאוגד ורשום כדין במדינת ישראל.

המשתמש הינו בוגר ( מעל גיל 18 ) וכשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. מי שאינו עומד בקריטריון זה ונדרש לאישור אפוטרופוס, אם עשה שימוש יראה הדבר כאילו קיבל אישור האפוטרופוס.
המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי בתוקף שהונפק במדינת ישראל באמצעות מי מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל.
הנהלת פרוייקט אסיף שומרת לעצמה את הזכות לבטל את זכותם של גולשים שלדעתה פועלים באופן שאינו הולם את תקנון האתר ותקינות הליך המכירה והקנייה באמצעות האתר.

פרטי המשתמש 
גולש שיבקש לבצע רכישה באמצעות האתר יתבקש להקליד למערכת הרכישה המאובטחת את פרטיו הבאים: 
מספר תעודת הזהות/ ח.פ. 
שם פרטי ושם משפחה / שם החברה 
מספר טלפון, כתובת, מיקוד ודואר אלקטרוני
פרטי אמצעי התשלום

מחירים 

המחירים הנקובים באתר אסיף כוללים מ.ע.מ.

המחירים אינם כוללים דמי משלוח אשר מפורטים בצמוד למחירי המוצרים.

תנאי אספקת המוצרים

אספקת המוצרים לרוכשים באמצעות האתר תתבצע תוך עשרה ימי עסקים מיום ביצוע התשלום.

כל מוצרי אסיף הינם חדשים באריזותיהם המקוריות ונהנים מאחריות אסיף לתקינות המוצר מרגע המשלוח ועד קבלתו בבית הלקוח. הנהלת אסיף אינה אחראית באופן ישיר או עקיף לכל מקרה בו בקשת הרכישה לא התקבלה במערכת בשל בעיה טכנית או כל בעיה אחרת שמנעה מהגולש להשלים את הליך הרכישה של המוצר.

החזרת מוצרים

הנהלת אסיף פועלת בהגינות מחוייבת לרמת שירות גבוהה.
החזרת מוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים מביצוע עיסקת הרכישה ובתנאי שנשמר באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש וכל אלה בהתאם לקבוע בחוק.
עלות משלוח החזרת המוצר על הלקוח ומותנית בהצגת קבלת האשראי המקורית.

הנהלת אסיף שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את הליך המכירה של מוצריה באמצעות האתר. במקרה של נסיבות שימנעו את קיום הליך המכירה באמצעות האתר באופן מלא ו/או חלקי. או במקרה שמסיבה כלשהי תיפגע אספקת המוצרים במועד שפורסם באתר ו/או בכל מועד אחר, כתוצאה משביתה ו /או מכל סיבה אחרת שאינה תלויה בהנהלת אסיף . או במקרה של שינויים בהיטלי המס על המוצר בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי המכירה , רשאית הנהלת אסיף להודיע על ביטול העסקה כולה או חלקה.
הנהלת אסיף שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תקנון האתר מעת לעת.
כל מידע ו / או תצוגה גרפית או אחרת לרבות סימנים מסחריים המוצגים באתר הינם בבעלות אסיף .
אין להעתיק / לשכפל , לצלם ולעשות כל שימוש בכל דרך שהיא בתכנים אלה אלא אם ניתנה הסכמת הנהלת אסיף מראש ובכתב מעם הנהלת אסיף.
סמכות שיפוט
בכל מקרה של מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר ממוצרי אסיף באמצעות האתר , יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בחיפה בלבד.
גם אני eco-frindly! שקיות אסיף הנזק הסביבתי שקית רב-שימושית

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
 

צרו איתנו קשר:   דוא"ל : info@asif-bag.co.il        טלפון 054-2659474      כתובת: ההסתדרות 14 פרדס חנה

לייבסיטי - בניית אתרים